DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

STATYSTYKA

DZIŚ 20

WCZORAJ 93

TYDZIEŃ 411

MIESIĄC 2148

WSZYSTKIE 78583

Koło Plastyczne

GALERIA KOŁA PLASTYCZNEGO MCK

Zajęcia 2016-2017:

Zajęcia Koła Plastycznego rozpoczynają się od 5.10.2016r.
i trwają do 31.05.2017r.
gr. starsza - środa - godz. 16.00-18.00
gr. młodsza - środa -godz. 17.00-18.00

zajęcia prowadzi mgr Agnieszka Kraszewska
więcej informacji pod nr tel. 668 18 10 93.

______________________________________________________________________________________________

Zajęcia 2016-2017

20.06.2017 - Wiktoria Salwa otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Aleksandrowa Kujawskiego za osiągnięacia artystyczne w 2016-17 roku.

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Magiczny Sopot. Sopot pod żaglami" . Wiktoria Salwa 1 MIEJSCE (Koło Plastyczne MCK) najlepsza w swojej kategorii!!!

22.04.2017 - Rozstrzygnięcie X edycji Konkursu Plastycznego "Pamiętajmy o tradycji" organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku.

Nagrodę za najładniejszą kartę świateczną zdobyła Marika Kułakowska a Nagrody Specjalne w tej samej kategorii  zdobyły:
Zuzanna Gencel i Nadia Rzepecka

Serdecznie gratulujemy.

20.01.2017-

2016-12-02

Wybraliśmy najładniejsze kartki świąteczne

 

W październiku 2016 roku Burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego ogłosił konkurs plastyczny na kartkę Świąteczno-Noworoczną pt. „Moje Boże Narodzenie”. Do konkursu zaproszono dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz uczestników placówek opiekuńczych. Konkurs umożliwił zaprezentowanie wizji świąt. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt, rozwijanie umiejętności i zainteresowań oraz promocja miasta. Zwycięskie kartki wraz z życzeniami rozesłane zostaną do instytucji, firm i osób prywatnych na terenie całego kraju.

 

W dniu 29 listopada 2016 roku komisja w składzie:
- Pan Paweł Nowak – przewodniczący komisji,
- Pani Emilia Gałąska – członek komisji,
- Pani Beata Stolarska – członek komisji,
wyłoniła finalistów w poszczególnych kategoriach:

 

Kategoria 7-10 lat

 

Obraz na stronie um_122016_04.jpg
I miejsce – Julia Zmudzińska – Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
II miejsce – Natalia Żurawska – Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
III miejsce – Adam Pacek – Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
Wyróżnienia:
- Alicja Jaszczyszyn – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Podróżników
- Dorota Racka – Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawski
źródło:http://www.aleksandrowkujawski.pl

 


09.12.2016 - Justyna Jóźwiak - Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej w Ekologicznym Konkursie Malarskim dla dzieci i młodzieży pt. "Na Wielkiej Łące"

______________________________________________________________________________________________

Zajęcia 2015-2016:

KWIECIEŃ 2016

Konkurs Plastyczny pt. "Pamiętajmy o tradycji" organizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku.
Wyróżnienie zdobyła Oliwia Wesołowska.
Gratulujemy.


STYCZEŃ 2016

15.01.2016 Wręczenie nagród w konkursie na Kartkę Świąteczno-noworoczną organizowanym przez
dr Andrzeja Cieślę Burmistrza Miasta Aleksandrowie Kujawskiego


fot. Arkadiusz Gralak

" Wybraliśmy najładniejsze kartki świąteczne

 

W październiku 2015 roku Burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego ogłosił konkurs plastyczny na kartkę Świąteczno-Noworoczną pt. „Moje Boże Narodzenie”. Do konkursu zaproszono dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz uczestników placówek opiekuńczych. Konkurs umożliwił zaprezentowanie wizji świąt. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt, rozwijanie umiejętności i zainteresowań oraz promocja miasta. Zwycięskie kartki wraz z życzeniami od Burmistrza Miasta rozesłane zostaną do instytucji, firm i osób prywatnych na terenie całego kraju.

 

W dniu 26 listopada 2015 roku komisja w składzie:

 

  • Pan Paweł Nowak – przewodniczący komisji,

  • Pani Emilia Gałąska – członek komisji,

 

  • Pani Beata Stolarska – członek komisji,

 

wyłoniła finalistów w poszczególnych kategoriach:

 

Kategoria 7-10 lat

 

Obraz na stronie kartki03_2015.jpg

 

I miejsce – Paweł Krzyżanowski Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

 

II miejsce – Oliwia Wójcik Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Podróżników

 

III miejsce – Wiktor Słomczewski Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego

 

Wyróżnienia:

 

  • Patrycja Trykowska Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

  • Natalia Żurawska Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

  • Weronika Kozłowska Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

  • Michał Krzyżanowski Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim "

  • tekst pochodzi ze strony :http://www.aleksandrowkujawski.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=6&artykul=3219&akcja=artykul


październik-grudzień 2015

02.12.2015 Rzeźba w glinie "Mikołaj"

Ekologiczny Konkurs Malarski dla dzieci i młodzieży pt. "Ptaki łąk i lasów" organizowany przez Galerię Sztuki Współczesnej we Włocławku:Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej : Oliwia Zmudzińska.

 

Zajęcia 2014-2015:

Kwiecień 2015
Udział uczestników Koła Plastycznego w konkursie pn."Pamiętajmy o tradycji" o zasięgu powiatowym, organizowanym
przez Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku.

Wyróżnienie zdobyła Weronika Jabłońska - gratulujemy.

 

Marzec 2015
Pierwsze zajęcia po feriach dzieci rozpoczęły od poważnych tematów, ponieważ rzeźba dłoni jest niezwykle trudnym zadaniem. Uczestnicy rzeźbili w glinie, niektórzy po raz pierwszy. Wszystkie dłonie wyszły rewelacyjnie.


___________________________________________________________________________________________________________________

Grudzień

19.12.2014 uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego na kartkę Świąteczno-Noworoczną pt. „Moje Boże Narodzenie”

W konkursie plastycznym na kartkę Świąteczno-Noworoczną pt. „Moje Boże Narodzenie” ogłoszonym po raz kolejny przez Burmistrza Aleksandrowa Kujawskiego, Koło Plastyczne MCK zdobyło aż cztery nagrody.
(...)Na konkurs wpłynęło 225 prac wykonanych w różnorodnych technikach malarskich i rysunkowych. Celem konkursu było propagowanie aktywnych postaw, rozwijanie umiejętności i zainteresowań oraz promocja miasta. Zwycięskie kartki wraz z życzeniami od Burmistrza Miasta rozesłane zostaną do instytucji, firm i osób prywatnych na terenie całego kraju.(...)

W dniu 28 listopada 2014 roku komisja w składzie:
- Pani Dominika Popiołek – przewodnicząca komisji,
- Pani Maria Polaszek – członek komisji,
- Pani Beata Stolarska – członek komisji,
wyłoniła finalistów w poszczególnych kategoriach:

Kategoria 7-10 lat
I miejsce – Joanna Pacek lat 10, Koło Plastyczne w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

II miejsce – Józefina Słowik lat 10, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Podróżników
III miejsce – Paweł Krzyżanowski lat 8, Koło Plastyczne w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
Wyróżnienia:
- Wiktoria Kordubska lat 10, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Podróżników 

Kategorie 11-14 lat
I miejsce – Kinga Spychalska lat 11, Koło Plastyczne w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

II miejsce – Justyna Borowska lat 11, Koło Plastyczne w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
III miejsce – Patrycja Kozub lat 14, Publiczne Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
Wyróżnienia:
- Wiktoria Żbikowska lat 13, Publiczne Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
- Kornelia Golenia lat 12, Publiczne Gimnazjum Towarzystwa Salezjański

Kategoria 15-19 lat
I miejsce – Olga Osuchowska lat 16, Zespół Szkół nr 2 im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala"

II miejsce – Justyna Tomkiewicz lat 17, Zespół Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego
III miejsce – Klaudia Żywica lat 18, Zespół Szkół nr 2 im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala"
Wyróżnienia:
- Paulina Humeniuk lat 16, Zespół Szkół nr 2 im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala"

Kategoria Placówki Opiekuńcze
I miejsce – Angelika Urbańska lat 21, Warsztat Terapii Zajęciowej „Karczemka”

II miejsce – Joanna Pohnke lat 37, Warsztat Terapii Zajęciowej „Karczemka”
III miejsce – Sebastian Liniewski lat 35, Warsztat Terapii Zajęciowej w Aleksandrowie Kujawskim
Wyróżnienia:
- Katarzyna Domoń lat 34, Środowiskowy Dom Samopomocy w Aleksandrowie Kujawskim

Komisja postanowiła, że jako kartki świąteczne z życzeniami od Burmistrza Miasta zostaną wydrukowane prace:
- Joanny Pacek lat 10, Koło Plastyczne w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
- Kingi Spychalskiej lat 11, Koło Plastyczne w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
- Olgi Osuchowskiej lat 16, Zespół Szkół nr 2 im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala"
- Angeliki Urbańskiej lat 21, Warsztat Terapii Zajęciowej „Karczemka” 

Oprócz wyłonienia laureatów w poszczególnych kategoriach oraz przyznania wyróżnień przez Komisję Konkursową, Burmistrz Miasta dr Andrzej Cieśla wyróżnił jeszcze jedną pracę. Jest to praca Luizy Czerwińskiej lat 14 z Publicznego Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego. Praca wyróżniona przez Burmistrza Miasta także zostanie wydrukowana w formie kartki pocztowej. 

nasze prace które zostały wydrukowane jako karty świąteczne

- kartki2014_4.jpg

I miejsce w kategorii wiekowej: 7-10 lat
Praca Joanny Pacek z Koła Plastycznego w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

- kartki2014_1.jpg

I miejsce w kategorii wiekowej: 11-14 lat
Praca Kingi Spychalskiej z Koła Plastycznego w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

Informacje pochodzą ze strony http://www.aleksandrowkujawski.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=5&menu=6&artykul=2781&akcja=artykul

 

fot.A.Kraszewska, Arkadiusz Gralak

 

Listopad

W listopadzie rysowaliśmy zimę i prace na konkurs pt."Moje Boże Narodzenie"

a oto efekty naszej pracy

 

Październik

 

 

______________________________________________________________

Zajęcia 2013-2014:

Koło Plastyczne MCK

   


Zajęcia trwają od października 2014 do maja 2015.

Pod koniec maja jak każdego roku zapraszamy na

wystawę podsumowującą naszą całoroczną pracę.

Informacje pod nr tel.54 282 25 25 lub 668 18 10 93.

 

Zajęcia odbywają się będą w środy
godz. 16.00-18.00 grupa starsza
godz. 17.00-18.00 grupa młodsza


Zajęcia odbywają się raz w tygodniu :
grupa dzieci młodszych 5-8 lat 1 godzina
grupa dzieci starszych i młodzież - 2 godziny

 
Zajęcia prowadzi mgr Agnieszka Kraszewska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Koło Plastyczne (Warsztaty Plastyczne) działa od stycznia 2005 r. Program zajęć opiera się na realizacji własnych wyobrażeń, emocji, przeżyć poprzez twórczość plastyczną. Powstają barwne prace będące odzwierciedleniem dziecięcej bogatej wyobraźni. Starsi uczestnicy doskonalą swój warsztat malując i rysując różnymi mediami plastycznymi  martwą naturę, przyrodę.
Obecnie koło liczy 30 uczestników w wieku od 4 do 14 lat. Staramy się aby program zajęć  dopasowany był do potrzeb każdego uczestnika w zależności od wieku.
W ramach zajęć powstają prace malarskie, rysunkowe i przestrzenne.
Wszyscy biorą udział w konkursach plastycznych, których wyniki prezentujemy poniżej.


 

NOWOŚCI NA TEMAT KOŁA ZNAJDĄ PAŃSTWO U DOŁU STRONY
 



 


---------------------------------------------------2005-------------------------------------------------------------
 


Ciechocinek MCK– Magdalena Wawrzyniec  nagroda w III Międzynarodowym i XIII Ogólnopolskim Konkursie Malarskim p.t. „Człowiek i jego praca”

--------------------------------------------------2006--------------------------------------------------------------
 


Aleksandrów Kujawski Biblioteka –
Kacper Sobierajski III miejsce
Oskar Zbikowski  - wyróżnienie
Oliwia Kotsikos – nagroda


Bydgoszcz Wojewódzki Ośrodek Kultury – Wojewódzki Przegląd Plastycznej Twórczości Dziecka „Kameleon”
Milena Żerebecka nagroda

Aleksandrów Kujawski Urząd Miasta Konkurs na kartę świąteczno – Noworoczną
Milena Żerebecka I miejsce i nagroda główna
 


 

------------------------------------------------2007-------------------------------------------------------------------
Aleksandrów Kujawski Starostwo Powiatowe, Konkurs malarski pt.”Martwa Natura,kwiaty i owoce”
Izabela Szafrańska  - wyróżnienie
Aleksandrów Kujawski, Urząd Miasta, Konkurs plastyczny na kartę Świąteczno Noworoczną
 



 


 

Milena Żerebecka I miejsce
Marta Kamińska I miejsce
Sandra Górecka III miejsce

 ----------------------------------------


 


 


 


 


 

______________________________________________________________________
 

---------------------------------------------2008-------------------------------------------------- 
 

W roku 2008r. dzieci zdobyły już znastępujace nagrody i wyróżnienia:
 


Czerwiec
I Powiatowy Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży MCK Aleksandrów Kuj
.

Kategoria -  Szkoły podstawowe
II miejsce  - Jakub Kozłowski
wyróżnienie -  Marta Kamińska


Październik
Wojewódzki Przegląd Plastycznej Twórczości Dzieci i Młodzieży „KAMELEON”


nagroda - Kinga Kozak
nagroda – Marta Kamińska
nagroda – Jakub Kozłowski

 

Poniżej wręczenie nagród w Wojewódzkim Przeglądzie Plastycznej Twórczości Dzieci i Młodzieży „KAMELEON” które odbyło się w 11 października 2008r. w oranżerii pałacu w Lubostroniu

 


 

Jakub Kozłowski odbiera nagrodę
 


 


 


 


 


 


 


 

_______________________________________________________________________________
 

listopad 2008
 

W XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Dzieci "Gdybym był malarzem" , którego uroczyste rozstrzygnięcie odbyło się 8 listopada 2008r. wyróżnienie specjalne otrzymały dwie uczestniczki naszego koła plastycznego: Sandra Górecka ora Anna Stepanyan. Gratulujemy.
 


 

_______________________________________________________________________________
 

grudzień 2008
 

Dzieci pomagały przygotować dekorację na GITARIADĘ 2008
 


 


 


 


 

Poniżej zdjęcia z następnych zajęć Koła Plastycznego
 


 


 


 

_______________________________________________________________________________
 

W dniu 11.12.2008r.w Starostwie Powiatowym  rozstrzygnięty został IX Poiwatowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Moja ojczyzna w basniach i legendach". W konkursie tym dzieci z naszej pracowni  otrzymały wyróżnienia. Była to: Aleksandra Dembowska oraz Anna Stepanyan. Gratulujemy!
 

Starosta wręcza Anie Stepanyan wyróżnienie.
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

W Konkursie Plastycznym ogłoszonym przez Burmistrza Aleksandrowa
Kujawskiego dla dzieci i młodzieży na kartkę Świąteczno - Noworoczną
pt. "Moje Boże Narodzenie"

 

wyróżnienie zdobyła Marta Kamińska
 


 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

----------------------------------------------2009--------------------------------------------------
 

21 Kwiecień 2009r.
 

Konkurs "Pamiętajmy o tradycji..."
 

organizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku
 

II miejsce za wielkanocną kartę świąteczną zdobyła

 

SANDRA GÓRECKA
 

gratulujemy
 


 

Sandra Górecka i Dyrektor MCK B. Kawczyńska
 

Nagrodzona karta
świąteczna Sandry
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Maj 2009
 

16.05.2009

 

Pierwszy konkurs plastyczny pn. „Fundusze Europejskie Zmieniają Moje Miasto”
organizowany przez Urząd Miasta w Aleksandrowie Kujawskim
 
 

nagrody zdobyli:
-Joanna Pacek
- Jakub Kozłowski
 

___________________________________________________________________________
 

Czerwiec 2009
 

II Powiatowy Przegląd Plastyczny dzieci i młodzieży
w Aleksandrowie Kujawskim organizowany przez
Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kuj.


 

nagrody zdobyli:
 

III miejsce - Anna Wilczewska
wyróżnienie - Adrian Waliszewski
 

____________________________________________________________________________
 

Czerwiec 2009

 

Nagrody Burmistrza Aleksandrowa Kujawskiego za osiągnięcia:

 

- Jakub Kozłowski
- Kinga Kozak
- Marta Kamińska
 

____________________________________________________________________________
 

Październik 2009
 

Wojewódzki  Przegląd Plastycznej Twórczości Dzieci i Młodzieży
"KAMELEON"

organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sztuki
"Stara Ochronka" w Bydgoszczy
 

Nagrodę otrzymała  Sandra Górecka
 


 

________________________________________________________________________
 

listopad 2009
 

XIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci
GDYBYM BYŁ MALARZEM" Raciążek 2009
 

Anna Rauchfleisz - I miejsce w kat.wiekowej (7-9 lat)
Kornelia Krieger - III miejsce w kat. wiekowej (7-9l at)
 

















Ania Rauchfleisz obok swojej pracy
 


 

Zwycięzka praca Ani Rauchfleisz
 


 


 

Praca Kornelii Krieger laureatki III miejsca w swojej kat. wiekowej

 

Temat prac: "Wszystkie kolory świata"
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Grudzień 2009
 

Konkurs Plastyczny ogłoszony przez Burmistrza Miasta Aleksandrowa
Kujawskiego na Kartę Świąteczną pt. "Moje Boże Narodzenie"

 

Wiktoria Strzelecka - wyróżnienie w kategorii wiekowej 7 - 10 lat



-----------------------------------------------   ROK 2010 ---------------------------------------------------------


 

Luty
W XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wakacje pod Żaglami” Łódź 2010
Milena Żerebecka – wyróżnienie
Szymon Nowak – wyróżnienie
 
Kwiecień
Konkurs "Pamiętajmy o tradycji..."
organizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku
wyróżnienie Joanna Pacek

 
 
Czerwiec
Konkurs Plastyczny „Maskotka Unii Europejskiej”
Organizowany przez Urząd Miejski w Aleksandrowie Kujawskim
I miejsce – Dominika Nowak
III miejsce – Kacper Wieczorkowski

Nagrodzy Burmistrza za osiągnięcia zdobyły

Anna Rauchfleisz i Kornelia Krieger

Listopad
Ogólnopolski Konkurs malarski pt."Gwiezdne wyprawy" organizowany przez Galerię Sztuki Współczesnej we Włocławku

Igor Urbański - Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej
Jakub Kozłowski -kwalifikacja do wystawy pokonkursowej

Igor Urbański podczas wręczenia nagrody za udział w wystawie w Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku




Igor Urbański







Jakub Kozłowski

Grudzień

Wojewódzki Konkurs Plastczny dla Dzieci "Gdybym był malarzem"

Wyróżnienia:
Sandra Górecka
Jakub Kozłowski

poniżej prace z I etapu konkursu


Sandra Górecka


Jakub Kozłowski



Konkurs Plastyczny na kartkę Świąteczno - Noworoczną pt. "Moje Boże Narodzenie" organizowanym przez
Urząd Miejski w Aleksandrowie Kujawskim

kategoria wiekowa 7-10 lat
I Miejsce - Jakub Kozłowski 
II Miejsce Anna Rauchfleisz
III Miejsce Kinga Jedrzejczak

Kategoria wiekowa 15-19 lat
wyróżnienie - Agnieszka Dobrzelecka




Jakub Kozłowski




Ania Rauchfleisz




Kinga Jędrzejczak



Agnieszka Dobrzelecka

--------------------------------                                                                             ----------------------------------------

Grudniowe zajęcia plastyczne:





Dzieci wspólnie malowały plansze ozdabiające wnętrze świetlicy gdzie odbywają się zajęcia plastyczne

a także przygotowały wspólnie tablicę z życzeniami dla mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego



kolejne zajęcia to przygotowywanie ozdób świątecznych




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2011 rok

Luty

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. Wakacje Pod Żaglami organizowany przez Balucki Ośrodek Kultury "NA żubardzkiej" w Łodzi.

Igor Urbański - wyróżnienie



________________________________________________________________________

Marzec
 

Przygotowania do konkursu na kartkę wielkanocną






-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czerwiec

XXI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Gdybym Był Malarzem" w Raciążku
organizowany przez OSP i GOK


III miejsce w kat. wiek. 10-12 lat - Anna Rauchfleisz

wyróżnienie - Sandra Górecka
do konkursu zakwalifikowano również pracę Kacpra Wieczorkowskiego

IV Powiatowy Przegląd Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży w Aleksandrowie Kujawskim
organizowany przez MCK w Aleksandrowie Kuj.

I miejsce w kat. szkoły podstawowe - Sandra Górecka
wyróżnienie - Patrycja Trykowska

do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano prace :
Igora Urbańskiego
Patrycji Trykowskiej
Kacpra Śmigielskiego
Kingi Jędrzejczak
Mileny Żerebeckiej



Sandra Górecka




Patrycja Trykowska

________________________________________________________________________________________

Grudzień

Konkurs Malarski pt."Dookoła Świata" organizowany przez Galerię Sztuki Współczesnej
we Włoclawku

kat. wiekowa 9 - 12 lat
Anna Rauchfleisz - nagroda
Anna Wilczewska - wyróżnienie



Ania Rauchfleisz, (druga od lewej)


Anna Rauchfleisz


Ania Wilczewska (w środku)


Anna Wilczewska



Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną pt. "Moje Boże Narodzenie"
organizowany przez Burmistrza Miasta Aleksandrowa Kujawskiego.

kat. wiekowa 7 -10 lat
III miejsce - Kacper Wieczorkowski
wyróżnienie - Jan Wilczewski

kat. wiekowa 11 - 14 lat
I miejsce - Sandra Górecka
III miejsce Anna Wilczewska


Ania Wilczewska


Janek Wilczewski


Kacper Wieczorkowski


Sandra Górecka



____________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________
2012 rok

Anna Rauchfleisz  -
Nagroda Burmistrza Miasta Aleksandrowa Kujawskiego za szczególne osiągnięcia  (czerwiec)
 

V Powiatowy Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży (czerwiec)

III miejsce Weronika Kozłowska – Koło Plastyczne MCK w Aleksandrowie Kujawskim, op. Agnieszka Kraszewska
Wyróżnienie - Weronika Kozłowska – Koło Plastyczne MCK w Aleksandrowie Kujawskim, op. Agnieszka Kraszewska
Wyróżnienie – Anna Rauchfleisz - Koło Plastyczne MCK w Aleksandrowie Kujawskim, op. Agnieszka Kraszewska
Do wystawy jury zakwalifikował prace następujących osób:

Mateusz Krieger – Koło Plastyczne MCK w Aleksandrowie Kuj.op. A. Kraszewska
Zuzanna Głowacka – Koło Plastyczne MCK w Aleksandrowie Kuj.op. A. Kraszewska
Maja Chacińska – Koło Plastyczne MCK w Aleksandrowie Kuj.op. A. Kraszewska
Andrzej Rauchfleisz – Koło Plastyczne MCK w Aleksandrowie Kuj.op. A. Kraszewska
Patrycja Trykowska – Koło Plastyczne MCK w Aleksandrowie Kuj.op. A. Kraszewska
Wiktoria Wencel – Koło Plastyczne MCK w Aleksandrowie Kuj.op. A. Kraszewska
Anna Wilczewska – Koło Plastyczne MCK w Aleksandrowie Kuj.op. A. Kraszewska
Anna Rauchfleisz– Koło Plastyczne MCK w Aleksandrowie Kuj.op. A. Kraszewska


Listopad-  Finał XXII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci Gdybym był malarzem…” Temat prac finałowych brzmiał: "Moje ulubione zwierzę" 

W grupie wiekowej 10-12 l

Wyróżnienie specjalne

- Anna Rauchfleisz – 12l. Miejskie Centrum Kultury Aleksandrów Kuj.





Grudzień - Konkurs plastyczny pt. "Moje Boże Narodzenie" ogłoszony przez Burmistrza
Miasta Aleksandrowa Kujawskiego

 

Kategoria 7-10 lat

I miejsce – Zuzanna Głowacka Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
II miejsce – Patrycja Trykowska Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

Wyróżnienia

  • Zuzanna Rakszawska Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

Kategorie 11-14 lat

Wyróżnienia:

  • Sandra Górecka Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

    Oprócz wyłonienia laureatów w poszczególnych kategoriach oraz przyznania wyróżnień przez Komisję Konkursową, Burmistrz Miasta w dniu 27 listopada 2012 r. wyróżnił jeszcze jedną pracę. Jest to praca
    Aleksandry Krajewskiej – Koło Plastyczne Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim. Praca wyróżniona przez Burmistrza Miasta również zostanie wydrukowana w formie kartki pocztowej


    Wyniki pochodzą ze strony internetowej Urzędu Miejskiego.

    2013 rok

    Kwiecień
    Konkurs plastyczny pt."Pamiętajmy o tradycji" organizowany przez MCK w Ciechocinku
    o zasięgu powiatowym.

    w kat. szkoły podstawowe - karta świąteczna
    I miejsce Anna Rauchfleisz










Grudzień 2013

Ekologiczny Konkurs Malarski dla Dzieci i Młodzieży pt. "Królestwo Owadów" organizowany przez Galerię Sztuki Współczesnej we Włocławku:

gr.wiekowa 13-15 lat
Wyróżnienie - Anna Rauchfleisz

Udział w wystawie pokonkursowej:
- Barbara Kaczorowska
- Oliwia Kowalska
Anna Rauchfleisz

Basia Kaczorowska

Oliwia Kowalska

--------------------------------------------------------------

XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pt. Na ludowo czyli kujawskie klimaty"
organizowany przez Starostwo Powiatowe w Aleksandrowie Kujawskim

w kat. 7-10 lat
wyróżnienie - Oliwia Kowalska

Oliwia Kowalska
--------------------------------------------------------------

Konkurs Plastyczny  organizowany przez Burmistrza Miasta Aleksandrowa Kujawskiego
na kartkę Świąteczno-Noworoczną pt."Moje Boże Narodzenie"

w kat.7-10 lat
III miejsce - Lena Chrząstek

TOP